Všeobecné informácie

Pracujeme v troch ambulanciách a detskom stacionári (denná detská nemocnica). Prevádzkujeme aj detskú kardiologickú ambulanciu, detskú gastroenterologickú a ambulanciu telovýchovného lekárstva.

O Vaše deti sa starajú piati lekári – pediatri, detský kardiológ, detský gastroenterológ, telovýchovný lekár a šesť detských zdravotných sestier.
Okrem diagnostiky a liečby akútnych ochorení prevažnú časť ordinačných hodín venujeme preventívnym vyšetreniam.

Od 7,45 do 15,00 tu vždy niektorého z nás nájdete.
Obedová prestávka je od 12,00 do 12,30.
V čase dovolenky sa vždy zastupujeme navzájom.

Pokiaľ máte otázky, potrebujete radu, prípadne administratívne potvrdenia,
v centrálnej karte nájdete vždy zdravotnú sestričku, ktorá vám ochotne poradí.

Pokiaľ potrebujete radu, prípadne termín na vyšetrenie, zavolajte nám na telefónne číslo 031/28 58 000, po opísaní vašich obtiaží dostanete termín na vyšetrenie lekárom.

V prípade objednávania do odborných ambulancií prosím píšte SMS s opisom obtiaží, aby sme vedeli posúdiť akútnosť termínu (potrebné je uviesť meno dieťaťa, RČ, e-mail a SMS nesmie mať utajené číslo vášho telefónu).
Sestrička hneď ako bude mať čas vám termín pridelí a bude vás o ňom informovať.

– gastroenetrologická ambulancia 0940 395 001
– kardiologická ambulancia 0940 395 002
– ambulancia telovýchovného lekárstva 0940 395 003

Po príchode do čakárne si v centrálnej karte vypýtajte číslo, sestrička vám ho pridelí.  Číslo neznamená poradie, poradie vstupu do ambulancie určuje lekár.

Čas objednania neznamená čas vstupu do ambulancie, ale čas odkedy na vyšetrenie čakáte. Deti sú individuálne tvory, na každé potrebujeme iné množstvo času a preto nevieme presne vypočítať čas objednania. Objednávací systém je potrebný na to, aby sa v čakárni stretávalo čo najmenej ľudí.

Ďakujeme za pochopenie a trpezlivosť.